IMAGE
5 قانون همیشگی سئو
در سال های اخیر حتما صحبت هایی در مورد تغییرات الگوریتم های موتورهای جستجو و این که چگونه مسئولیت های بهینه سازی به خاطر تغییرات الگوریتم ها تغییر یافته اند شنیده اید. به بیان دیگر مردم در حال پرسش هستند که چه نکاتی بهینه سازی اصولی را تعریف میکند و چه نکاتی مهم هستند. برای... ادامه مطلب...
IMAGE
افزایش فروش اینترنتی
فروش اینترنتی خود را چگونه در ایران افزایش دهیم ؟ به دلیل اینکه مقالات زیادی در این باره در اینترنت موجود بود که اکثرا ترجمه شده بودند و مربوط به کشورهای خارجی شده و برای بازار اینترنتی ایران مناسب نبودند . تصمیم گرفتیم مقاله ای در مورد افزایش فروش اینترنتی در ایران بنویسیم . ادامه مطلب...

چرا طراحی وب؟

طراحی وب سایت

امروزه اصلی ترین و شاید مهمترین انگیزه متقاضیان براي طراحی سایت ، اطلاع رسانی پیرامون شخص ، سازمان یا شرکت مربوطه می باشد . اين اطلاع رسانی به معنای معرفی پیشینه و سوابق ، اهداف و چشم اندازها , معرفی و فروش محصولات یا خدمات و ... در بستر اينترنت  می باشد که  می تواند بزرگترین ابزار تبلیغاتی شما به مشتریانتان باشد.ایجاد وب سایت متناسب با فعالیتهای شما می تواند مزایای زیادی برای شما در پی داشته باشد  .

روانشناسی رنگها در طراحی وب سایت ها

روانشناسی رنگها

سایت طراحی

چطور تصمیم می گیرید کدام رنگ ها را در طراحی صفحه لندینگ وب سایت خود بکار برید؟  احتمالا رنگ ها را بر اساس شمای کلی برند خود انتخاب کرده یا اصلا در مورد انتخاب آنها فکر نکرده و رنگ هایی را انتخاب می کنید که به نظرتان خوب به نظر می رسند.مطمئنا نمی توانید بدون فکر کردن در مورد رنگ , صفحه لندینگ جذابی طراحی کنید. بازاریابان موفق از روانشناسی رنگ استفاده می کنند تا صفحه لندینگ هدفمندی داشته باشند.

هارمونی رنگها در طراحی وب سایت

هارمونی رنگها در طراحی وب سایت

آیا تا کنون به اثر لحظه ای وب سایت شما بر روی بازدیدکنندگان سایت در لحظه ورود میگذارد فکر کرده اید؟ و آیا میدانید که این اثر چقدر بر روی جلب اطمینان و اعتماد بازدیدکنندگان سایت شما مهم است ؟ اولین اثر بر روی ضمیر ناخودآگاه بازدیدکنندگان سایت شما به صورت اتوماتیک اثر بسیار زیادی میگذارد و بازدیدکنندگان سایت شما معمولا نمیتوانند جلوی این اثر را بگیرند. و در بسیاری از موارد مطالب سایت شما را مورد ارزیابی قرار دهند و بسیار ممکن است تمامی زحمات شما به هدر رود. بازدید کننده باید طی ۹ ثانیه با سایت شما ارتباط برقرار کرده و هدف اصلی سایت را متوجه شود.